Rajasthan’ın Barmer bölgesinde yaşayan 22 yaşındaki kadın, düğününden bir gün sonra intihar ederek öldü.

Nesrin

New member
BARMER: Rajasthan’ın Barmer semtinde 22 yaşındaki bir kadın, ailesinin kışkırtmasıyla bir erkekle evlendikten bir gün sonra Cuma günü intihar ederek öldü.

P (Getty Images)

Kadın, 4 Temmuz’da başka bir erkekle evlendiği gün bir su tankında ölü bulunan bir adamla ilişkisi olduğunu ortaya çıkaran intihar notu olan WhatsApp’taki durumunu güncelledi. Dhorimanna istasyon evi yetkilisi Sukhram Bishnoi, Cuma günü Shobhala Jetmal köyünde çiftlik hayvanları otlattığını söyledi.

Uzun süre dönmeyince ailesi onu aramaya gitti. Daha sonra birisi su deposunda yüzen cesedini fark etti ve polise haber verdi.

Ön soruşturmaya göre polis, romantik bir ilişki içinde olduğu adamın intihar ederek öldüğüne inandıklarını söyledi. Cesedi bir tankta bulundu, ancak ailesi daha önce polise onun bir kazada boğulduğunu söylemişti. Polis, şimdi onun da intihar ederek ölmüş olabileceğine inandıklarını söyledi.

Polis, WhatsApp durum mesajının ölümünden kısa bir süre önce güncellendiğini söyledi. “Birlikte yaşamak ya da ölmek için yemin ettik. Neden beni bu dünyada yalnız bıraktın, ben sana geliyorum. Üzgünüm, iki gün geciktim.”

Ayrıca kadını ve partnerini gösteren bir fotoğrafla sosyal medya gönderileri yüklemişti.

“Bunu bana neden yaptın? Kaç tane söz verdin? Bu zalim dünyada beni sokak ortasında kendin bıraktın. Neden bana ihanet ettin? Yemin ettiğin halde neden bu adımı tek başına attın?” benimle olmak için ölmek mi?” Mesajı İngilizceydi.