Doğal Tüy Dökme Yöntemleri

burcu

Member
Doğal Tüy Dökme Yöntemleri
Her bayanın ortak sorunu tüyler olmaktadır. Başınızın belada olduğunu düşünerek doğal şekilde tüylerinizden nasıl kurtulabilirsiniz bu konuda sizlere bilgi vereceğiz. Çeşitli yöntemlerle harcadığınız paraların haddi hesabı olmuyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre doğal şekilde ihtiyaçlarınızı gidebilirsiniz. Kısıtlı bütçesi olan kişiler içinde sizin için çok faydalı olacak bilgilere ulaştık. Bitkisel yöntemleri kullanarak tüy dökme sorunlarını aşabilirsiniz. Yöntemleri uygulamadan önce dermatoloğunuza görünmenizde fayda olacaktır.
Limon Tuz Karışımı
Bir adet limon kabın içine sıktıktan sonra 2 çay kaşığı tuz ilave ediniz. Kılların temizlediği noktalara uygulayınız. Limon ve tuz sayesinde tüylerinizin köklerine inerek zayıflamalarına sebep olacaktır. Cildinizde hafif yanma hissedebilirsiniz, zarar görmemesi için yıkamayı unutmayınız. Düzenli olarak kullanan kişilerde tüylerde incelme ve azalma görülmüştür.
Yumurta Akı, Mısır Unu ve Toz Şeker Karışımı
Yumurta akı ile sarısının üzerine mısır unu ve toz şeker ilave ederek karıştırınız. Elde edilen karışımlar sayesinde tüyü bölgeye uyguladıktan sonra bol su ile yıkanır. Yöntem haftada 4 kez uygulanarak tüylerinizde azalma sağlayabilirsiniz. Yüz bölgesindeki tüylerde oldukça etkili olduğu söylenmektedir.
Bakla
Kabuklarını sıktıktan sonra yarım çay bardağı alarak tüylerin olduğu bölgeye uygulanır. Bekleme süresi 30 dakika olup sonra temizlenmelidir. Ilık su ile temizleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Düzenli kullanım sonrası tüylerin köklerinde zayıfladığını görmeniz mümkündür.